Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 automat sytič

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kubajsz

kubajsz


Poèet pøíspìvkù : 17
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 08. 03. 10

automat sytič Empty
PříspěvekPředmět: automat sytič   automat sytič Icon_minitime1Mon May 17, 2010 4:02 pm

zdarec borci,jen tak sem brouzdal po scootlandu a narazil sem tam na automat sytič na karbece dell orto,mohl bych si to namontovat na moju sendu????r.v.2001????mám tam ten klasickej manuální sytič,kdybyse tam nějak namontoval ten automatickej tak bych se o sytič nemusel zajímat???prostě bych nased na studenou mašinu a vono by to hned chytlo?????
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

automat sytič Empty
PříspěvekPředmět: Re: automat sytič   automat sytič Icon_minitime1Mon May 17, 2010 5:27 pm

Odporúčam nechať manuálny sytič. Mám radšej zmes plne pod kontrolou a zapínam a vypínam ho kedy chcem JA!
Okrem toho k automatu treba dokúpiť čidlo pre sledovanie teploty karburátoru a prekopať elektriku. Nikde nie je zaručené že bude naozaj fungovať tak ako má Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
Osi




Poèet pøíspìvkù : 73
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 11. 03. 09
Location : Brno

automat sytič Empty
PříspěvekPředmět: Re: automat sytič   automat sytič Icon_minitime1Mon May 17, 2010 6:18 pm

Já jsem ještě nikdy sytič nepoužil Very Happy .. Možná jednou na zkoušku , ale když jsem ho zapl , tak mě to chcíplo Very Happy ..Jsem myslel že když ho zapnu , tak bude mít větší otáčky , a né že to chcípne .. Nějaká haluz ta moje senda Very Happy Ale jede tak to neřeším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=80246
Sponsored content





automat sytič Empty
PříspěvekPředmět: Re: automat sytič   automat sytič Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
automat sytič
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SYTIČ

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Opravy a problémy-
Přejdi na: