Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 PO ZARAZENI CHCIPNE

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
doutnic




Poèet pøíspìvkù : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 16. 05. 10

PO ZARAZENI CHCIPNE Empty
PříspěvekPředmět: PO ZARAZENI CHCIPNE   PO ZARAZENI CHCIPNE Icon_minitime1Wed May 26, 2010 8:16 pm

Zdarte kuci mam problem, mam novou sendu extreme sm , po zarazeni kvaltu 1cky mi chcipla uz dvakrat po soben evite cim to je ? Diky
Návrat nahoru Goto down
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

PO ZARAZENI CHCIPNE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PO ZARAZENI CHCIPNE   PO ZARAZENI CHCIPNE Icon_minitime1Wed May 26, 2010 10:29 pm

doutnic napsal:
Zdarte kuci mam problem, mam novou sendu extreme sm , po zarazeni kvaltu 1cky mi chcipla uz dvakrat po soben evite cim to je ? Diky

1) Vypíná ti dostatečně spojka?

2) nemáš na stojánku koncový spínač? - některý motorky to maj a jakmile nemáš stojánek zaklaplej a kopneš jedničku tak zdechne
Návrat nahoru Goto down
doutnic




Poèet pøíspìvkù : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 16. 05. 10

PO ZARAZENI CHCIPNE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PO ZARAZENI CHCIPNE   PO ZARAZENI CHCIPNE Icon_minitime1Wed May 26, 2010 11:09 pm

No na spojku jsem koukal a ta by mela bejt v pohode a se stojankem by taky nemel byti problem .. slo mi to v pohode, az tedka zacalo .
Návrat nahoru Goto down
Kejlista

Kejlista


Poèet pøíspìvkù : 12
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 31. 03. 10

PO ZARAZENI CHCIPNE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PO ZARAZENI CHCIPNE   PO ZARAZENI CHCIPNE Icon_minitime1Fri Sep 24, 2010 8:49 pm

U levé páčky na spojku máš takový šroub, když ho budeš točit ven, b ude se napínat spojka, dělalo mi to to samé, natáhni to a skus to, jestli je to spojkou tak skus zařadit jedničku bez motoru , zmáčknout spojku a uvidíš jestli bude fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PO ZARAZENI CHCIPNE Empty
PříspěvekPředmět: Re: PO ZARAZENI CHCIPNE   PO ZARAZENI CHCIPNE Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
PO ZARAZENI CHCIPNE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Po chvilce jízdy chcípne

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Opravy a problémy-
Přejdi na: