Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 nedostatky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

nedostatky Empty
PříspěvekPředmět: nedostatky   nedostatky Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:51 pm

Ahoj,
Podle mě by se mohly odstranit topicy:

Scooter - na to jsou jiná fóra, např scooter tuning, tam stejně jsou všichni, tak bych to odstranil.

Minibike - také bych odstranil - to se hodí např do off topic.

Naopak bych přidal topic Opravy - poradna (nebo podobně by se to mělo jmenovat) protože to tu chybí a je to škoda, přeci jen na motorce se něco pose*e kazdou chvilku ...

S pozdravem
hOOrNeT
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

nedostatky Empty
PříspěvekPředmět: Re: nedostatky   nedostatky Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 11:38 pm

hOOrNeT: ďakujem za upozornenie a komisia práve prijala tvoj návrh Very Happy Inak čo sa týka "Opravy - poradna" mal som v pláne aby to uživatelia zaradili k jednotlivým topicom podľa motorky s akou majú problém. (Napr. Mám sendu tak to dám do Enduro/Motard), ale OK mením to
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

nedostatky Empty
PříspěvekPředmět: Re: nedostatky   nedostatky Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:48 am

tak to byl návrh, neříkám, že to tak musí být.. ty si tu šéf Very Happy... Ne tak co si budeme nalhávat, scootermani se tu neobjeví... takže je to víceméně jen pro nás a takhle to bude mnohem přehlednější.. ještě něco.. můžeš někde nastavovat funkce fora? chybí mě tu nápis: ukaž nové příspěvky
Je to mnohem lepší, nemusíš pak prolézat celá vlákna aby si našel nové příspěvky.

Čus
hOOrNeT

EDIT: omlouvám se, už jsem ten nápis s novými příspěvky našel... no jo.. já než se zorientuju... Tak se nezlobte pánové.

čágos
hOOrNeT
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nedostatky Empty
PříspěvekPředmět: Re: nedostatky   nedostatky Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
nedostatky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: O tomto fóre-
Přejdi na: