Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 GUMOVÁ HADIČKA

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
mates93




Poèet pøíspìvkù : 39
Points : 50
Reputation : 3
Join date : 11. 08. 09

GUMOVÁ HADIČKA Empty
PříspěvekPředmět: GUMOVÁ HADIČKA   GUMOVÁ HADIČKA Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 11:04 pm

Chci se eztpat jestli ma nekdo stejny problem jako ja asi před 3 měsícema mi derbina začla přisávat falešnej vzduch,.. Sad tak jsem hledal příčinu a našel jsem , že ta gumová hadička která je mezi karburátorem a klapkami (membránami) je zpuchřelá a je v ní díra a přisává vzduch... jelikož jsem chtel jezdit dal jsem tam kus zahradní hadice a objednal jsem tu gumu novou... Přišla asi za měsíc tak jsem to rozdělal , zjistil jsem že kus hadia co jsem tam dal je uplně v pr***i , byla uplně rozměklá dal jsem teda tu novou hadičku a bylo po problemech... jenže dneska slyšim jak zas derbina přisává vzduch... Exclamation tak jsem mrkknul na hadičku ... a světe div se zas je v háji... prostě je v ní dírka , a hadička vypadá jak kdyby byla zase zpuchřelá a byla by tam snad 50 let.... tak to jsem trochu nepochopil , prostě ta guma nevydrží a postupně rozměkne asi jak na ni pusobi benzin s olejem ... Sad Nechapu jestli je to jenom muj problem nebo se to nekomu stava taky... a nevim jak to vyřešit... Evil or Very Mad musim někde sehnat nějakou gumovou hadici, ktera je odolná a bude...
EDIT : něco takoveho http://www.flux-cerpadla.cz/hadice-pro-oleje-a-benziny
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

GUMOVÁ HADIČKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUMOVÁ HADIČKA   GUMOVÁ HADIČKA Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 11:48 pm

Klasická záhradná hadica nikdy nemôže odolať benzínu a podobným látkam. Ak je originál hadička zvnútra v poriadku (neteče z nej benál), skúsil by som na ňu zvonku frcnúť trochu silokónu (klasický bezfarebný transparent). Zalepí ti to dierku kade saje vzduch a bude pokoj. Okrem toho je ten silikón nesmrteľný. Lepíme s tým v práci skútočne všeličo a nikdy nepovolil Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
mates93




Poèet pøíspìvkù : 39
Points : 50
Reputation : 3
Join date : 11. 08. 09

GUMOVÁ HADIČKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUMOVÁ HADIČKA   GUMOVÁ HADIČKA Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 12:59 am

jo díky za radu... vyzkoušim všechno Surprised ... ještě musim doladit směs a mam to omalo bohatší a pak už snad bude jen jezdit a jezdit ,jezdit jezdit... a nic jinyho Rolling Eyes jinak mě z toho španělskýho stroje už vomejou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mates93




Poèet pøíspìvkù : 39
Points : 50
Reputation : 3
Join date : 11. 08. 09

GUMOVÁ HADIČKA Empty
PříspěvekPředmět: ff   GUMOVÁ HADIČKA Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 6:07 pm

tak nakonec jsem objednal tuto hadici kdyby to někohozajimalo doufám že už bude po problemech... http://www.konekt-hk.cz/prumyslove-hadice/pro-benzin-a-oleje/42-f-m-s.html
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





GUMOVÁ HADIČKA Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUMOVÁ HADIČKA   GUMOVÁ HADIČKA Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
GUMOVÁ HADIČKA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Opravy a problémy-
Přejdi na: