Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 startovanie

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
petro50




Poèet pøíspìvkù : 70
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 23. 07. 09
Age : 30
Location : Trenčianska Teplá

startovanie Empty
PříspěvekPředmět: startovanie   startovanie Icon_minitime1Sun Aug 23, 2009 1:06 pm

uz som si konecne myslel ze v Stredu .. moju sendu celu poskladam ale znova dalsi problem .... takze zacnem ... : pod kvaplainovou nadobkou mate taku skatulku - riadiacu jednotku - aspon tak to volam ja - neviem ci sa to tak vola Very Happy .... no a z nej my pri mensom potraseny vypadavali kable ... bolo to tou starobou uz ... tak som to tam vsetko porobil na tei nove plastove zasuvaciky ... cely som bol stastny ze konecne to nebude vypadavat a budu my stale svietit svetla ... tak nastartujem .. a zrazu zistim ze motorka nejde vypat ... proste klucikom to nejde ... potom som skusal nastartovat a nemusel som mat potoceny klucik no ide nastartovat .. proste ide startovat aj bez kluciku a ptm nejde vypat .. vypinanie som riesil tým ze som vzdycky rozpojil v tej riadiacej jednotke taky zeleny kabel .. ten vypal motor .... cely bezradny som dosiel na net a na jednom fore som to napisal .. a vsetcy my hovorili ze chyba je v zlom zapojeny tak som to kukol .. ale zapojil som to dobre .. tak zase hovorili ze je zla spinacia skrinka ...tak som s fotrom odpojil kable pod maskou . normalne som ich rozpojil .. skusil som nastartovat a ide ... a uz som naozaj beznadejny .. neviem kde moze byt chyba ... ja si myslim ze v tej riadiacej jednotke ??!! co vy na to hovorite ????? prosim poradte cosi ...

ak je riadiaca jednotka zla .. tak kde by sa dala zohnat ????
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

startovanie Empty
PříspěvekPředmět: Re: startovanie   startovanie Icon_minitime1Sun Aug 23, 2009 2:34 pm

Hovadina, proste to zle vypínaš. Tá čierna skrinka nie riadiaca jednotka, ale CDI (načo by asi derbine bol počítač? Very Happy )
Motor sa nevypína rozpojením káblov ale spojením. Musíš spojiť čierny a bielo-červený. Tým vyskratuješ obvod a motor zhasne. Takže mohol si to aj dobre zapojiť, ale stačí že v zapaľovaní blbo nasadíš tú plastovú dosku s kontaktmi a problém je na svete
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
 
startovanie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Opravy a problémy-
Přejdi na: