Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Gearparts24

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rony #118

Rony #118


Poèet pøíspìvkù : 7
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 25. 08. 09
Age : 29
Location : Galanta

Gearparts24 Empty
PříspěvekPředmět: Gearparts24   Gearparts24 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 11:49 am

Zdravim, objednaval uz niekto nieco zo stranky www.gearparts24.de ?? Nieco odtial potrebujem len neviem ci to naozaj dojde... kolko stoji postovne a tak nejake info dik za odpovede..
Návrat nahoru Goto down
http://www.ronaldkarell.yw.sk
mates93




Poèet pøíspìvkù : 39
Points : 50
Reputation : 3
Join date : 11. 08. 09

Gearparts24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gearparts24   Gearparts24 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 4:43 pm

Jáí jsem již zboží objednával. Platí se předem převodem na účet. Kolik stojí poštovný už si bohužel nepomatuji myslim že něco kolem 600,- když si to objednáš je tam někde i tabulka kolik stojí poštovný. Zboží mě přišlo asi za 16 dní , protože neměli výfuk na skladě a komunikoval jsem s nima přes translate.google takže ani nevim jestli to přečetli Very Happy ale zboží přišlo v pořádku. A jeden kámoš si objednal hodně zboží ale jednu věc mu poslali jinou než potřeboval tak to poslal zpátky domluvil se s nima a poslali mu tu zprávnou , ale trvalo to déle no. Jinak je to asi nejlepší server s tung dilama ... ja bych ti to za sebe doporučil
Návrat nahoru Goto down
 
Gearparts24
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Off - Topic-
Přejdi na: