Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rozdíly mezi plně syntetickými oleji

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
-ulda-




Poèet pøíspìvkù : 12
Points : 24
Reputation : 0
Join date : 29. 08. 09

Rozdíly mezi plně syntetickými oleji Empty
PříspěvekPředmět: Rozdíly mezi plně syntetickými oleji   Rozdíly mezi plně syntetickými oleji Icon_minitime1Sun Aug 30, 2009 10:41 am

Jaké jsou rozdíly mezi plně syntetickými oleji? Já jezdím na Castrol TTS 2T, ale jsou i levnější - např Valvoline SynPower 2T. Je mezi nimi znatelný rozdíl nebo jde jen o značku?
Návrat nahoru Goto down
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

Rozdíly mezi plně syntetickými oleji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozdíly mezi plně syntetickými oleji   Rozdíly mezi plně syntetickými oleji Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 1:28 pm

často jde o značku. Není to tak ale vždy! Většinou si každý oblíbí daný olej a ten pak používá. U mě je to jasně motul 710 - nebo tak nějak Very Happy plná syntetika, voní to, moc to nekarbonuje ve výfuku a není to moc drahý.

Takže moje rada, vyzkoušej nějakej olej (doporučovanej ostatníma), který je pro tebe cenově dostupnej a není to žádnej kekel a pokud ti bude sedět tak ho prostě používej.

Každopádně do sendy a jinejch vysokootáčkovej motorů (zvlášť padesátky, který jedou furt v točkách) jedině plnou syntetiku.

Aloha pirat
Návrat nahoru Goto down
 
Rozdíly mezi plně syntetickými oleji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Úpravy / Tuning-
Přejdi na: