Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mračení světlometu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

Mračení světlometu Empty
PříspěvekPředmět: Mračení světlometu   Mračení světlometu Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 12:41 pm

Čágos,

chci udělat mračítko předního světla. Předem říkám, není to na sendu, ale na mé cagivě. Motorka má hezké tvary, ale přední světlo jí kazí - posouvá o několik let zpět (vizuelně). V noci nejezdim, takže bych to chtěl zamračit, abych docílil požadovaného tvaru světla. Jak je to s STK a policií? Bude problém? Odmontovatelné se mi to nepodaří udělat.Musím to zalaminovat do kapotáže. Mám čekat velké zhoršení svítivosti? Určitě dám "odspoda" - ze strany od světlometu alobal, aby to nepohlcovalo světlo ale odráželo ho zpět do reflektoru. Jak to vidíte?

Takhle to vypadá:

https://2img.net/r/ihimizer/img7/9809/p4060182r.jpg


Má představa

https://2img.net/r/ihimizer/img7/5695/p40601822.jpg


Tak se koukněte vymáčknout, co si o tom myslíte Cool
Návrat nahoru Goto down
Mara008

Mara008


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 126
Reputation : 10
Join date : 05. 01. 09
Location : Moravskoslezsko

Mračení světlometu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mračení světlometu   Mračení světlometu Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 1:06 pm

jestli to uděláš pěkně a precizně, tak jak to máš upravené na té fotce, tak si myslím, že by neměl být problém, že to ani nikdo nepozná cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=23263
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

Mračení světlometu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mračení světlometu   Mračení světlometu Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 1:21 pm

Tak já jsem puntičkář, takže preciznost je moje třetí ruka. Snažím se, aby mračítko moc nezasahovalo do světla, aby ta účinnost opravdu nebyla špatná. Jde o zakulacení toho světla v dolní části, vršek zůstane bezezměny. H4ka je umístěna uprostřed paraboly, takže problém by neměl být. Parkovačka je umístěna v dolní části - takže s tou to bude horší. Ale kdo by používal na motorce parkovačky?

Jinak mám strach u STK a u policajtů. Nadruhou stranu, když to bude dobře udělaný, tak jim budu tvrdit, že je to už od výroby. Tuhle motorku nemá každej druhej, takže ví prd - pokud to tedy nebude příliš vadit svítivosti světlometu... (měří na STK světla na motorce? Vím, že na autech se to dělá - ale na motce?)

PS: těch plácaček - blinkrů si moc nevšímejte, budou nové
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

Mračení světlometu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mračení světlometu   Mračení světlometu Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 5:08 pm

Najprv ti musím pochválit to krásne Tamanaco Smile

Nápad s mračítkom je zaujímavý, ale čo tak použiť dve okrúhle svetlá na štýl Africa Twin / SuperTéneré? Dodalo by jej to šmrnc starých dakarských špeciálov Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

Mračení světlometu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mračení světlometu   Mračení světlometu Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 11:53 pm

jo to by bylo OK, ale musela by se předělat celá kapota - tedy hodně laminátu, kitování + nový lak a to se mi fakt nechce! S tím mračítkem by neměl být problém.

Jinak není to tamanaco ale cruiser - je to skoro stejný, ale tohle je takové "štíhlejší" a líbí se mi mnohem víc. Tamanaco je už moc velká " loď " Tohle budí sportovnější dojem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mračení světlometu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mračení světlometu   Mračení světlometu Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Mračení světlometu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Úpravy / Tuning-
Přejdi na: