Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 převodovkový olej

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
kubajsz

kubajsz


Poèet pøíspìvkù : 17
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 08. 03. 10

převodovkový olej Empty
PříspěvekPředmět: převodovkový olej   převodovkový olej Icon_minitime1Wed Sep 29, 2010 10:35 pm

ahoj,mám sendu první sezonu,chci vyměnit olej v převodovce,ale ztratil jsem kontakt na minuleho majitele takze nevim jakej tam dal převodovkovej olej.A tak se chci zeptat jestli se tam může dát jiný,prostě jiná značka.A který by jste mi zrovna doporučili ,díky moc za odpovědi a omlouvam se za blbej topic Smile
Návrat nahoru Goto down
Drapik76




Poèet pøíspìvkù : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 25. 07. 11
Age : 29

převodovkový olej Empty
PříspěvekPředmět: Re: převodovkový olej   převodovkový olej Icon_minitime1Wed Jul 27, 2011 1:27 am

to je jedno jakej tam pak naliješ, a kup normalní převodovej olej, v převedovce na tom zas tak nezáleží.Znám lidi co tam lili aji normální motorovej M6 a motorka jim šlapala věčně Smile
Návrat nahoru Goto down
kubajsz

kubajsz


Poèet pøíspìvkù : 17
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 08. 03. 10

převodovkový olej Empty
PříspěvekPředmět: Re: převodovkový olej   převodovkový olej Icon_minitime1Thu Jul 28, 2011 2:05 pm

Drapik76 napsal:
to je jedno jakej tam pak naliješ, a kup normalní převodovej olej, v převedovce na tom zas tak nezáleží.Znám lidi co tam lili aji normální motorovej M6 a motorka jim šlapala věčně Smile


díky za odpověd,ale derbi už skoro rok nemám Very Happy ale aspon to třeba poslouží jiným kteří budou hledat odpověd na temá převodový olej Smile ,ale přesto díky za reakci.
Návrat nahoru Goto down
Drapik76




Poèet pøíspìvkù : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 25. 07. 11
Age : 29

převodovkový olej Empty
PříspěvekPředmět: Re: převodovkový olej   převodovkový olej Icon_minitime1Thu Jul 28, 2011 3:47 pm

aha, všiml sem si že je tu mrtvo, já mám derbi týden, sice sem už mohl mit 125 ale nechtěli se mě dělat papiry Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





převodovkový olej Empty
PříspěvekPředmět: Re: převodovkový olej   převodovkový olej Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
převodovkový olej
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» olej
» Večná téma - oleje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Opravy a problémy-
Přejdi na: