Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ladeny vyfuk :)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
petro50




Poèet pøíspìvkù : 70
Points : 104
Reputation : 0
Join date : 23. 07. 09
Age : 30
Location : Trenčianska Teplá

ladeny vyfuk :)  Empty
PříspěvekPředmět: ladeny vyfuk :)    ladeny vyfuk :)  Icon_minitime1Fri Mar 25, 2011 3:41 pm

Zdravím Vás , mám v plane kupit ladeny vyfuk , lebo na tom starom blokovanom sa mi už ozaj nechce jazdit Smile ... a ziadam o radu Smile lebo je ich naozaj dosť , neviem ci mate nejake skusenosti , ale potrebujem poradit váham medzi tromi :

1. Tecnigas Enox ... Cena : 157 Euro
2. Hebo Performer ... Cena : 190 Euro
3. Giannelli ... Cena : 210 Euro

Ceny mám s geparts , a neveim váham , gianelli sa mi zda dosť drahý a najviac váham medzi prvými dvoma , je mi sympaticky Hebo len neviem ci sa oplati dať do toho viac penazi a nekupit radšej Tecnigas Smile
Návrat nahoru Goto down
kubajsz

kubajsz


Poèet pøíspìvkù : 17
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 08. 03. 10

ladeny vyfuk :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: ladeny vyfuk :)    ladeny vyfuk :)  Icon_minitime1Sun May 01, 2011 3:28 pm

petro50 napsal:
Zdravím Vás , mám v plane kupit ladeny vyfuk , lebo na tom starom blokovanom sa mi už ozaj nechce jazdit Smile ... a ziadam o radu Smile lebo je ich naozaj dosť , neviem ci mate nejake skusenosti , ale potrebujem poradit váham medzi tromi :

1. Tecnigas Enox ... Cena : 157 Euro
2. Hebo Performer ... Cena : 190 Euro
3. Giannelli ... Cena : 210 Euro

Ceny mám s geparts , a neveim váham , gianelli sa mi zda dosť drahý a najviac váham medzi prvými dvoma , je mi sympaticky Hebo len neviem ci sa oplati dať do toho viac penazi a nekupit radšej Tecnigas Smile

já sem o ladáku taky uvažoval,ale podle mě to nemá cenu No ,jako kdybys vyhodil prachy oknem.Jestli máš v tom starým výfuku restrikci tak ho vykuchej.Ale jestli seš rozhodnutej do toho novýho jít tak bych bral Hebo,ale je to k hovnu,jestli čekáš že ti to pojede o X km/h víc tak to ne.
Návrat nahoru Goto down
tomkv




Poèet pøíspìvkù : 54
Points : 58
Reputation : 0
Join date : 01. 04. 09

ladeny vyfuk :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: ladeny vyfuk :)    ladeny vyfuk :)  Icon_minitime1Tue May 17, 2011 9:23 pm

petro50 napsal:
Zdravím Vás , mám v plane kupit ladeny vyfuk , lebo na tom starom blokovanom sa mi už ozaj nechce jazdit Smile ... a ziadam o radu Smile lebo je ich naozaj dosť , neviem ci mate nejake skusenosti , ale potrebujem poradit váham medzi tromi :

1. Tecnigas Enox ... Cena : 157 Euro
2. Hebo Performer ... Cena : 190 Euro
3. Giannelli ... Cena : 210 Euro

Ceny mám s geparts , a neveim váham , gianelli sa mi zda dosť drahý a najviac váham medzi prvými dvoma , je mi sympaticky Hebo len neviem ci sa oplati dať do toho viac penazi a nekupit radšej Tecnigas Smile

Zdar možná už jsi koupil nevím.starý rozřezat a pak zavařit je jedna ceste tu jsem si už zkusil horší bylo překvapení ted po zimě když jsem viděl že barva na to jak ji vychvalovaly moc nevidrřela ,a druhé překvapení byl urvaný držák kolena i když bylo rovnané.O tom že nekteré sváry prosakovaly olem pomlčím.Nakonec jsem kopil ladák.Neptej se mě ktrý je lepší to nevím já jsem sáhl po Leo Vince.Dnes jsem to poprvé nakopl zvuk je dobrý jen to budu muset doladit a to řádně.Co mě k němu vedlo je cena a taky váha (kolem 3 kg) origo má 7kg
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=62967
Sponsored content





ladeny vyfuk :)  Empty
PříspěvekPředmět: Re: ladeny vyfuk :)    ladeny vyfuk :)  Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
ladeny vyfuk :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Laděný výfuk
» vyfuk
» Výfuk
» Výfuk - nátěr?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Opravy a problémy-
Přejdi na: