Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Výfuk - nátěr?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Majky

Majky


Poèet pøíspìvkù : 12
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 09
Age : 30
Location : Mikulov

Výfuk - nátěr? Empty
PříspěvekPředmět: výfuk-nátěr ?   Výfuk - nátěr? Icon_minitime1Wed Mar 25, 2009 12:33 pm

Zdravím Derbinátory,hlásí se "Dasty", musím se s Vámi poradit,Majky006 je momentálně ve škole tak jsem si dovolil sednout k Pc a zjistit co a jak !

-včera jsem v práci švajcem kompletně vypalil celý svod výfuku,zevnitř,zvenku potom vybouchal spálený karbon(malinko,nic moc) A TEĎ ?

Chtěl bych jej i něčím znovu natřit-nejlépe matnou černou,v práci mám komaxitovou linku(prášková barva) která fakt drží ,ta barva se vypaluje při projíždění v peci cca220 stupni Celsia,mám tam i matnou černou,vypadalo by to asi suprově a určitě by ta barva nikdy neslezla.
-otázka je ,až budu muset příště(za rok,za dva) opět vypalovat výfuk,nebudu už moct to udělat hořákem,ta barva by se roztopila a byla by jak žvýkačka,nevím co by to udělalo a jestli ji vůbec dostanu potom dolů..............? Taky přemýšlím,nesloupne se ta barva ze svodu výfuku v délce cca 15cm od válce kde je to za jízdy nejvíc žhavé od plynů?

-nebo to natřít nějakou spec.barvou na vysoké teploty?na výfuky? ta zas bude stát 400 stovky za 400gramů ? Co teď ?

A vyhodil jsem vatu z koncovky,roznýtoval jsem ju,vypalil jsem tu dírkovanou trubku, vata měla svoje odježděno,sháním novou,na Netu se dá koupit i trhaná i v pásu(která je lepší ?),cena kolem 150kč ale PARCHANTI chcou 150kč za dobírku což jim nedám,není žadná jiná varianta? náhrada ? Rolling Eyes

Tak se mějte a jaro už se blíží,za chvílu půjdem do sedel a protáhnem ty naše mazly !!

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=64953
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

Výfuk - nátěr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk - nátěr?   Výfuk - nátěr? Icon_minitime1Wed Mar 25, 2009 5:31 pm

nazdár Dasty Cool

tak hele, já používám barvu ve spreji - větší balení spreje = cena je asi 200 nebo 300Kč... je to matná černá a je do 500 nebo 600 stupňů celsia. Je na ní napsáno, že po zaschnutí je potřeba ji vypálit - tak ji pofoukám horkovzdušnou pistolí. Provozem se neopálí - vydrží.

Jinak ta barva se dá ale taky opálit Very Happy jsou na to potřeba kurevský teploty a ta barva se normálně oloupe jako obyčejná kterákoli jiná barva...(reakce na tvé obavy z toho, co to bude dělat po zahřátí)

Tu vatu můžeš nahradit skelnou vatou - mám ji tam už rok a stále OK.

Co to máš za výfuk? Originál nemá děrovanou trubku. Nevím teda, jak novější modely, ale starší rozhodně ne.
Návrat nahoru Goto down
Mara008

Mara008


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 126
Reputation : 10
Join date : 05. 01. 09
Location : Moravskoslezsko

Výfuk - nátěr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk - nátěr?   Výfuk - nátěr? Icon_minitime1Wed Mar 25, 2009 7:26 pm

když už jste u té vaty ... tak je tam něják moc důležitá pro výkon motky nebo to je jenom ať to trochu tlumí (ať neřvou sousedi Very Happy ) ??

protože myslím, že ta moje koncovka nejde rozebrat (mno všecko jde, ale to bych si zničil ten karbon)
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=23263
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

Výfuk - nátěr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk - nátěr?   Výfuk - nátěr? Icon_minitime1Wed Mar 25, 2009 7:59 pm

prosím admina o přemístění posledních několika příspěvků do správných topicků - pokud bude třeba tak je vytvořit. Protože tady nejsme na diskuzi kde se to všechno bastlí do kupy. Jsme na foru, takže prosím, chcete-li se na něco zeptat, vytvořte nový topic a necpěte to do těch starých topicků Exclamation

Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

Výfuk - nátěr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk - nátěr?   Výfuk - nátěr? Icon_minitime1Wed Mar 25, 2009 8:56 pm

INFO: Topic "problém s otáčkama" bolo rozdelené na dve časti, pretože sa rozbehla dlhšia diskusia priamo nesúvisiaca s pôvodným dotazom v topicu. Tak aby sme z toho nemali guláš... Smile

P.S.Dostal som sa k počítaču až teraz, urobil by som to už skôr. V každom prípade ďakujem za upozornenie. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
Sponsored content





Výfuk - nátěr? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výfuk - nátěr?   Výfuk - nátěr? Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Výfuk - nátěr?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vyfuk
» Výfuk
» Laděný výfuk
» ladeny vyfuk :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Opravy a problémy-
Přejdi na: