Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 hOOrNeTova Senda

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

hOOrNeTova Senda Empty
PříspěvekPředmět: hOOrNeTova Senda   hOOrNeTova Senda Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 6:22 pm

čágos, tak jsem se tady regnul, máte tu ale uplně mrtvo, tak s tím něco dělejte, žádný nový články... nic....

Tak teď k tomu mýmu mopedu:

Kovaný píst BARIKIT, větší kompresní poměr, úprava kanálků, upravený airbox, 6mm podložka pod jazýčkovým ventylem, brzd. obložení galfer, laděný tlumič výfuku + úprava rezonátoru a podobné capiny Cool

foto zde:
[url= http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?znacka=8&model=451&muid=19169#]
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

hOOrNeTova Senda Empty
PříspěvekPředmět: Re: hOOrNeTova Senda   hOOrNeTova Senda Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:20 pm

Čau hOOrNeT Sendu máš krásnu Razz Ako sa prejavili tvoje úpravy na chode motora? (Záťah od spoda, maximálka, trvalka, spotreba...)

Čo sa týka fóra, čakal som trocha väčšie nadšenie, Derbistov je už dosť link som tiež drzo narval do komentu takmer každému Smile
Ale inšpiroval si ma, skúsim spísať nejaký článok, prípadne návod na nejakú užitočnú vecičku...
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

hOOrNeTova Senda Empty
PříspěvekPředmět: Re: hOOrNeTova Senda   hOOrNeTova Senda Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:29 pm

Tak úpravy se projevily... Wink , větší komprese je znát, mam to někde spočítaný o kolik jsem ji zvětšoval...bohužel to teď nemůžu najít... Embarassed ,
Motor se znatelně líp vytáčí... teda dřív se taky vytáčela, ale při jízdě do kopce už to tak horký nebylo Very Happy, teď je to lepší. Když tam kopnu vyšší kvalt tak to dál táhne... dřív když jsem jel do kopce třeba na vytočenou 5ku a dal 6ku tak se už nechytla a musel jsem dát zpátky za 5, teď ale dám šestku a ono to dál zrychluje...

Jen mám teď drobný problém,... teda větší... prostě mě najednou začne vychechávat čubka jedna, nemužu na to zatim přijít... ale musim.. protože to pak prd jede... Ale dokud nevynechávala tak to jelo znatelně líp Exclamation Já na to přijdu čim to je... a pak zas budu lítat o sto šest Smile

Když to shrnu, tak po úpravách jela motorka "jako tank", zkrátka nevadil jí každý menší kopeček, to jsem dřív musel hned preventivně podřazovat..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hOOrNeTova Senda Empty
PříspěvekPředmět: Re: hOOrNeTova Senda   hOOrNeTova Senda Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
hOOrNeTova Senda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Derbi senda SM 50
» blue Senda
» mojéé Senda RRR
» OSIho Senda ..
» Díly na DERBI Senda 50H

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Galéria-
Přejdi na: