Derbi 50cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o motocykloch Derbi s objemom 50ccm
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 mojéé Senda RRR

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
čeplin

čeplin


Poèet pøíspìvkù : 7
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 07. 02. 09
Age : 30
Location : Děčín ČR

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:17 am

to je moje Derbi Senda R cheers má kit 70ccm,rok výroby 2000,řidítka s hrazdou Very Happy kdo se chce na něco víc zeptat tak pište na icq 443544775
mojéé Senda RRR Img_0010
mojéé Senda RRR Img_0110
Návrat nahoru Goto down
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:52 am

jak piště na icq? :d jsme na foru, tak nam o ni něco řekni .... Smile
Návrat nahoru Goto down
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 5:34 pm

co to na tom máš za tlumič laufu? Jakej tam máš karbec?
Návrat nahoru Goto down
čeplin

čeplin


Poèet pøíspìvkù : 7
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 07. 02. 09
Age : 30
Location : Děčín ČR

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 6:02 pm

hOOrNeT napsal:
co to na tom máš za tlumič laufu? Jakej tam máš karbec?



koncovka je Metrakit a karburator je originalni Wink Laughing
Návrat nahoru Goto down
Osi




Poèet pøíspìvkù : 73
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 11. 03. 09
Location : Brno

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 6:41 pm

čeplin napsal:
hOOrNeT napsal:
co to na tom máš za tlumič laufu? Jakej tam máš karbec?



koncovka je Metrakit a karburator je originalni Wink Laughing
Nějak to nechápu? Jak můžeš mít karbec originál když je to 70ccm?
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=80246
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 7:22 pm

Čo je na tom nepochopiteľné? Ak môžeš dať väčší karbec na originál valec prečo by nemohol zostať pôvodný pre 70tku? Ak sa jedná o prírubu, tak je to úplne jedno pač sanie je aj tak priamo do kľukovej skrine, či ako sa tomu nadáva Very Happy Inak ho stačí len pretryskovať a dodať viac vzduchu. Ale samozrejme, s väčším to ide lepšie...
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
Osi




Poèet pøíspìvkù : 73
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 11. 03. 09
Location : Brno

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 7:30 pm

Admin - Woozie napsal:
Čo je na tom nepochopiteľné? Ak môžeš dať väčší karbec na originál valec prečo by nemohol zostať pôvodný pre 70tku? Ak sa jedná o prírubu, tak je to úplne jedno pač sanie je aj tak priamo do kľukovej skrine, či ako sa tomu nadáva Very Happy Inak ho stačí len pretryskovať a dodať viac vzduchu. Ale samozrejme, s väčším to ide lepšie...
jj.Já se právě ptám, .. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=80246
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 7:31 pm

samozřejmě origo 14mm stačí, woozie má pravdu s tím, že jakmile ho přetryskuješ a dodáš více vzduchu je to ok. Ale jen do určité míry. Čím větší karbec - průměr difuzoru tím větší průtok vzduchu. Tedy pokud máš větší karbec, tak se správnou tryskou dostaneš do motoru více směsi než s origo 14mm karburátorem
Návrat nahoru Goto down
Osi




Poèet pøíspìvkù : 73
Points : 92
Reputation : 0
Join date : 11. 03. 09
Location : Brno

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 7:39 pm

hOOrNeT napsal:
samozřejmě origo 14mm stačí, woozie má pravdu s tím, že jakmile ho přetryskuješ a dodáš více vzduchu je to ok. Ale jen do určité míry. Čím větší karbec - průměr difuzoru tím větší průtok vzduchu. Tedy pokud máš větší karbec, tak se správnou tryskou dostaneš do motoru více směsi než s origo 14mm karburátorem
jj dík . Teť už to chápu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=80246
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 8:34 pm

Len dodám, že s väčším karbecom musíš počítať aj s vyššou spotrebou. Netrúfnem si povedať o koľko na to má vplyv veľa faktorov. Neviem či je to možné, ale po poslednom výjazde som s mojou 14tkou som napočítal spotrebu 2,8L/100km! Hl. tryska 80, otvorené sanie a vykuchaný rezonátor podľa hOOrNetovho návodu. Normal jadza okolo 75km/h - stúpania, klesania, rovinky, mesto. Namerané po 192km - spálilo to 5,5L.
Neviem či je niekde chyba alebo to fakt žere tak málo Very Happy Presvedčím sa neskôr...
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 10:10 pm

to je nějaký divný :-D buď ten motor jen tak "lechtáš" a nedáváš tomu, nebo nějakej omyl? Nebo je to fakt pravda? Já jezdim za 3-3,5 litru, víc jsem se nedostal. Ale ani míň... a už ani nedostanu, šlapu motorce dost po krku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 11:23 pm

Nemôžem povedať že by som to lechtal. Ale zase na druhej strane nechodím ani nadoraz. Ono to bude asi tým prevodom. Myslím si že 15/50 je už celkom do dosť. Nemám síce otáčkomer, ale pri 75km/h určite netočím viac ako 8500rpm (odhadom tam mám vtedy tak 7000-7500). Ešte som to ani nemal kedy poriadne odmerať, po zimných úpravách/opravách som ešte nešiel žiadnu dlhšiu trasu. A merať spotrebu po 50km by bola asi blbosť...V laždom prípade dám neskôr vedieť.
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 11:51 pm

to je brutál převod Very Happy já mám 13 (nebo 12?!?) a 53 - prostě origoš převod a je pravda, že maximálka je nějak 80-90km (reálnejch) bohužel to teď nemám s kým pořádně změřit... Ale zase ta rychlost je tam na každý rovince ... není problém se na ní dostat. Sice řadim jako kretén, ale zase je to pěkně živý. Rád zavítám do terénu, takže tam je to taky potřeba. Je to takovej kompromis scratch
Návrat nahoru Goto down
čeplin

čeplin


Poèet pøíspìvkù : 7
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 07. 02. 09
Age : 30
Location : Děčín ČR

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 1:36 pm

hOOrNeT napsal:
to je brutál převod Very Happy já mám 13 (nebo 12?!?) a 53 - prostě origoš převod a je pravda, že maximálka je nějak 80-90km (reálnejch) bohužel to teď nemám s kým pořádně změřit... Ale zase ta rychlost je tam na každý rovince ... není problém se na ní dostat. Sice řadim jako kretén, ale zase je to pěkně živý. Rád zavítám do terénu, takže tam je to taky potřeba. Je to takovej kompromis scratch


mě derbi žere asi 4.5l a eště k tomu má nádrž jenom na 7l tak to vůbec nikam nedojedu Sad jo k tomu karburatoru tak by to chtělo větší protože jí pořát musim honit ve otáčkách ale už sem si zviknul Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Mara008

Mara008


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 126
Reputation : 10
Join date : 05. 01. 09
Location : Moravskoslezsko

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 7:46 pm

mě to žere kolem 3 litrů a mám nádrž jenom 5 (možná 5,5) litrů ... takže sem na tom stejně Very Happy ... ale stejně jak daleko bys na tom chtěl dojet?? takových 150km stačí ne? (kdyžtak kanystr do baťohu ) Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=23263
čeplin

čeplin


Poèet pøíspìvkù : 7
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 07. 02. 09
Age : 30
Location : Děčín ČR

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 9:07 pm

Mara008 napsal:
mě to žere kolem 3 litrů a mám nádrž jenom 5 (možná 5,5) litrů ... takže sem na tom stejně Very Happy ... ale stejně jak daleko bys na tom chtěl dojet?? takových 150km stačí ne? (kdyžtak kanystr do baťohu ) Smile

oto nejde jak daleko ale abych nemusel pořád taknkovat alien
Návrat nahoru Goto down
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 11:07 pm

Dojazd 150km stačí? Ako pre koho... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
Mara008

Mara008


Poèet pøíspìvkù : 135
Points : 126
Reputation : 10
Join date : 05. 01. 09
Location : Moravskoslezsko

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 9:52 am

Admin - Woozie napsal:
Dojazd 150km stačí? Ako pre koho... Very Happy


mno tak pro tebe 2 dvacetilitrové kanystry Very Happy Very Happy Very Happy

(že se nestydíš tak trápit ,,moped" ) Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=23263
Admin - Woozie
Admin
Admin - Woozie


Poèet pøíspìvkù : 185
Points : 146
Reputation : -1
Join date : 02. 01. 09
Age : 31
Location : Trenčín

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 11:30 am

Podľa mňa je tej motorke úplne jedno či idem 50km a nadoraz alebo 250km pohodovým tempom Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=35410
hOOrNeT

hOOrNeT


Poèet pøíspìvkù : 139
Points : 76
Reputation : 1
Join date : 04. 02. 09
Location : Královehradecký kraj

mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 12:19 pm

to máš pravdu woozie, proto já jezdim na doraz (občas ji trošku odlehčím, abych to nepřehřál) a takovým tempem stačí těch 30km a jsem spokojenej Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





mojéé Senda RRR Empty
PříspěvekPředmět: Re: mojéé Senda RRR   mojéé Senda RRR Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
mojéé Senda RRR
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Derbi senda SM 50
» blue Senda
» hOOrNeTova Senda
» OSIho Senda ..
» Díly na DERBI Senda 50H

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Derbi 50cc :: Non Motorrade :: Galéria-
Přejdi na: